| Tasya05 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=fGFNmEOntFA&ob=av2n Va place melodia? Ce spuneti, este o colaborare buna?

Răspuns Câştigător
| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
da este misto melodia mai ales ca este de sezon:Xfoartee faina

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tasya05 explică (pentru RockinLife):

Ceva mai oribil decat rock-ul nu exista. phbbbbt :p

Răspuns utilizator avertizat
| blueangel99 a răspuns (pentru RockinLife):

Ai dreptate.
@JBieber4ever
Ascultă melodiile astea:

Guns’n’Roses – November rain
Guns’n’Roses – Don’t cry
Guns n Roses – Paradise City
Metallica – Nothing else matters

Queen – We will rock you
Queen – We are the champions
Queen – Radio Ga ga
Queen – Bohemiam rapsody

Robbie Williams – Feel

Sting – Shape of my heart

Scorpions – Still loving you

Led Zeppelin – Stairway to haven

Dacă zici că astea nu sunt frumoase, cred că melodiile lui Bieber sunt muzică, asta după tine. Fără supărare, dar pentru mine, rock-ul şi muzica pop, veche înseamnă muzică. JB e un ratat care face muzica PoP (de acum) de râs.

Răspuns utilizator avertizat
| Tasya05 explică (pentru RockinLife):

Nu am spus ca nu imi place nicio melodie rock :l... Doar ca, urasc melodiile in care toti cocalarii, cu parul mare, cu o chitara in mana si cu pantofii cu toc, fac pe satanistii si, nici macar nu canta, ei tipa! Aia nu e muzica. Dupa parerea mea, cea mai buni rockeri sunt cei de la,, Tokio Hotel'' si, punc! PACE!

Răspuns utilizator avertizat
| Tasya05 explică (pentru RockinLife):

:l Nu imi pasa cum arata cei de la Tokio Hotel! Imi pasa cum canta. Si, da intr-adevar, arata ca niste fete, dar nu asta conteaza. :l P.S: Nu imi dai tu mie lectii de lb. romana :p.

Răspuns utilizator avertizat
| ToxicEcstasy a răspuns (pentru RockinLife):

Daca ii place cum canta JB si Tokio Hotel dc incerci sa ii schimbi gusturile?
Cum tie iti place rock`ul unora le plac alte genuri.

Răspuns utilizator avertizat
| ToxicEcstasy a răspuns (pentru RockinLife):

Versurile sunt foarte profunde.
Problema e ca noi suntem adolescenti. Si de aceea ne plac si melodiile cantate de alti adolescenti.

Răspuns utilizator avertizat
| ToxicEcstasy a răspuns (pentru RockinLife):

INtr`adevar versurile care se repeta 99% sunt de prost gust.
Dar si Justin Bieber are melodii frumoase(parerea mea).

| Tasya05 explică (pentru ToxicEcstasy):

Mda, ai dreptate...mersi de sustinere big hug

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Tasya05):

Vrei sa spui ca manelele sunt mai b4ne ca muzica rock? CEA MAI BUNA MUZICA DE PE PAMANT?! Fara suparare dar...mergi inapoi de unde ai venit trimisa a lui sataaaaannnn laughing