| RainDrop a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=MLxTEV5vpyg
Foarte veche, dar inca buna! Voua va place?

8 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Pot sa spun ca ador aceasta piesa. Din primul moment cand am auzit-o, pot sa spun ca m-am indragostit de ea. Are o "sageata" care ti-o trimite pana in adancul sufletului.

Da, imi place.happy

| kytty a răspuns:

Bunahappy

mmmm.cosi cosilaughing

| Ruxiii a răspuns:

E frumoasa.Chiar vroiam sa o downloadez dar n u stiam cine o canta happy. Thx

| Anutzu14 a răspuns:

E superba melodia imi plc mult love struck

| Dizzy a răspuns:

Foarte faina>big grin

| vikutza a răspuns:

Destul de buna piesa

Răspuns utilizator avertizat
| danutzalbes a răspuns:

Mai demult se facea muzica buna, se canta live...acum merge cd-ul si dau "vedetele" din gura, mai sare cd-ul si raman "artistii" cu buza umflata.Melodia lui Glenn Medeiros e foarte reusita, la fel ca multe altele din acea perioada a anilor '80-'90.Bafta si sanatate!