| anonim_4396 a întrebat:

Https://m.youtube.com/watch?v=FDIqbM_Q1gE
Vă place?

Răspuns Câştigător
| Neberius13 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=gntud-iURr4 Poftim o melodie faina atunci. Nu-i nevoie sa ma mituiesti cu funde ca sa iti dau melodii faine, imi face o placere deosebita chiar. Absolut oricand. De la 12 la 4 si nu in weekend.

30 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Oricat de bine ar canta si oricand de fain ar avea instrumentalul, faptul ca o fata canta vocal scade calitatea.

| KillMePlease a răspuns (pentru Croampa):

da' de ce?
că aşa ai tu chef?

| Croampa a răspuns (pentru KillMePlease):

Fetele nu au aceeasi voce ca si barbatii, in concluzie fetele nu trebuie sa cante rock! straight face
Spune-mi 5 trupe de rock/ hard rock / death metal/ orice subgen vrei care sa aiba vocalist fata!

| KillMePlease a răspuns (pentru Croampa):

nyd, itm
is destule
cica ''Fetele nu au aceeasi voce ca si barbatii''---poate tocmai de aia ar trebui sa cante rock
da' tie nu-ti place cum canta Ashley Costello sau ce?
ca nu te inteleg
nu-ti place rock-ul cantat de fete? okay, minunat, da' lasa-ma frate pe mine sa-mi placa
de unde si pana unde vi tu sa-mi spui mie ca rock-ul cantat de fete ii nu stiu cum si nu stiu cum? pastreaza-ti parerille inutile pentru tine
(ca sa pricepi de ce sunt inutile- pentru ca oricum nu le voi lua in serios)

| Croampa a răspuns (pentru KillMePlease):

Deci tu pui intrebarea cu " va place?" si daca iti raspund te iei de mine pentru ca mi-am spus parerea, de ce naiba mai intrebari daca nu te intereseaza parerile altora?!
Sa te lauzi cu ce trupe asculti, clar!

Daca nu-ti convine ca-ti raspund la intrebari, atunci nu-ti mai raspund! straight face

| KillMePlease a răspuns (pentru Croampa):

nu asta era ideea, da' mna...ce intelege domnisorul Croampa...
stai c-o luam altfel ca vad ca asa nu pricepi, deci:
am intrebat daca va place, da? okay, acum tu puteai spune : da sau nu. foarte bine
am vazut ca tu ai spus ca rock-ul cantat de fete e mai nasol, okay, iar eu te-am intrebat de ce crezi tu asta.
zic eu ca ar fi decurs discutia intr-un mod cat se poate de normal daca nu spuneai asta :,, Fetele nu au aceeasi voce ca si barbatii, in concluzie fetele nu trebuie sa cante rock!''
banuiesc ca ai observat macar ca m-am legat de faza cu ''fetele n-ar trebui sa cante rock'', okay, am crezut ca ai prins ideea, se pare ca nu
atat de greu e?
recapitulam :
ti-ai spus parerea, te-am intrebat de ce crezi asta, ai exagerat (din punctul meu de vedere) si ti-am ''atras atentia'' apoi te-ai ofticat si ai inceput sa te legi de niste chestii aiurea (normal, daca nu mai ai ce spune...ce sa faci?)
sper ca n-am scris atat degeaba
poate poate intelegi si tu
macar da-ti silinta ca sa stii pe viitor cum sta treaba

| Neberius13 a răspuns (pentru Croampa):

Si credeam ca eu sunt misogin. Bravo nene.

| KillMePlease a răspuns (pentru Neberius13):

raised eyebrows
atunci ia zi tu o melodie faină, na
dacă-mi place-ţi dau fundă

| KillMePlease a răspuns (pentru Neberius13):

chiar aşa?
(da, melodia îi faină-deci ai fundă)

| Neberius13 a răspuns (pentru KillMePlease):

Da, chiar asa.Trebuie doar sa intrebi.

| KillMePlease a răspuns (pentru Neberius13):

okay atunci
îmi poţi da nişte melodii pe care le consideri tu "faine"?

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Evanescence, Flyleaf, Halestorm, Paramore, Infected Rain

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

mda...stai să vezi c-o să zică că nu-i plac lui trupele, în concluzie nu trebuie să le placă nimănui
=]]]

| Croampa a răspuns (pentru KillMePlease):

Pai da, chiar nu-mi plac! straight face

| KillMePlease a răspuns (pentru Croampa):

of, of, of, croampă, croampă.
nu eşti deloc previzibil...deloc

| Neberius13 a răspuns (pentru KillMePlease):

Sigh - Seed of Eternity
Buddy Rich - Birdland
Howlin' Wolf - Poor Boy
The Moody Blues - Question
Darkthrone - Where cold winds blow
Gamma Ray - Beyond the black hole
Violator - Collapsed Minds
The Grateful Dead - Friend of the Devil
Lich King - Waste
Hugh Laurie - You don't know my mind
Astea is toate faine, pentru mai multa muzica faina, trebuie doar sa ceri.

| KillMePlease a răspuns (pentru Neberius13):

iti multumesc
deocamdata ajunge atata ''muzica faina''
hypnotized

| Neberius13 a răspuns (pentru KillMePlease):

Auditie placuta mon ami.

| KillMePlease a răspuns (pentru Neberius13):

thumbs up

| Neberius13 a răspuns (pentru KillMePlease):

Https://www.youtube.com/watch?v=gntud-iURr4 Poftim o melodie faina atunci. Nu-i nevoie sa ma mituiesti cu funde ca sa iti dau melodii faine, imi face o placere deosebita chiar. Absolut oricand. De la 12 la 4 si nu in weekend.

| 1DeadMemories a răspuns:

Nu-mi place cum suna piesa vocal :)))
Dar nah, si fetele pot canta rock
https://www.youtube.com/watch?v=InRMwptcgAo
https://www.youtube.com/watch?v=5A-EkV3pGJ8

| KillMePlease a răspuns (pentru 1DeadMemories):

evident că pot
tăt oameni îs şi ele

| Neberius13 a răspuns:

Nu

| DjNick112 a răspuns:

Sigur, dar tot piesa asta e mai tare https://www.youtube.com/watch?v=VB4NExi5uXs

| KillMePlease a răspuns (pentru DjNick112):

nu deschid link-ul
=]]

| DjNick112 a răspuns (pentru KillMePlease):

Eu cred ca l-ai deschis deja =}}}}}

| KillMePlease a răspuns (pentru DjNick112):

eu nu
dacă am zis că NU-l deschid, apăi NU-l deschid

| DjNick112 a răspuns (pentru KillMePlease):

Crede-ma, nu stii ce pierzi, deschide-l, si daca nu-ti place, poti sa-mi spui ca nu l-ai deschis

| KillMePlease a răspuns (pentru DjNick112):

no thx
sunt suta la suta sigura ce melodie e, nu vreau sa am iar cosmaruri

| DjNick112 a răspuns (pentru KillMePlease):

Ultima data ai avut cosmaruri?

| KillMePlease a răspuns (pentru DjNick112):

cam da