| anonim_4396 a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=xq8iQcs1TQE&feature=true view-instream

funda celor care imi spun cum se numeste melodia din video

Răspuns Câştigător
| paezi a răspuns:

Nu are un nume, este un fel de imn al celor de la red clover media cantata de artisti de la casa de productie RCM. Dar uite un site de unde poti descarca muzica de pe youtube si iti poti descarca melodia. Si apropo buna alegere. happy

1 răspuns:
| paezi a răspuns:

Nu are un nume, este un fel de imn al celor de la red clover media cantata de artisti de la casa de productie RCM. Dar uite un site de unde poti descarca muzica de pe youtube si iti poti descarca melodia. Si apropo buna alegere. :) http://offliberty.com/