| Play4Fun98 a întrebat:

Hy TPU,am ascultat de cateva ori o melodie care imi place foarte mult da nu stiu cum se numeste (am ascultat-o la pro fm dar nu a spus cum se numeste) ps:incepea cu un fluierat,era in limba romana si o canta un baiat, era ceva de genu(acceptama asa cum sunt, tu esti a mea si eu sunt al tau........parca) cine ma poate ajuta multumesc muuuuuuuult

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| beatrice9849 a răspuns:

Este una cum spui tu dar este in engleza: http://www.youtube.com/watch?v=cSnkWzZ7ZAA