| LolaKissTheGirl a întrebat:

I-a cititi asta http://www.myidol.ro/......inson.html

Eu m-am prapadit de ras :)).

Răspuns Câştigător
| mymy a răspuns:

rolling on the floor Doamne da-i minte E chiar dusa rau rolling on the floor

6 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Si eu la felrolling on the floorRobert e total diferit de Edward...filmebig grin

| bfvhjcv a răspuns:

Lol.foarte tare rolling on the floor)

| chemicalX a răspuns:

Doamne, fetita asta e cam naspa oh go on
in primul rand observ ca spune " sper ca Edward sa ramana cu Bella" ea n-a citit si ultima parte, normal ca Edward ramane cu Bella, da ma rog.laughing)

| sw33taly a răspuns:

Ai dreptate chiar e de raslaughing

| yasmina a răspuns:

Da pai am priceput ideea da nu spune care e faza.adica robert si edward sunt aceeasi persoana.nu ne spune mai mult decat ca ii place de edward si nu de robert. daca ar mai fi fost si alte detalii ar fi fost chiar misto

| love_3477 a răspuns:

Ttare