| Stefaan a întrebat:

Ieri am auzit in port la un restaurant o melodie in care cantau eminem si lil wayne si la refer spuneau "never mind", si am cautat azi si nu am gasit nici o melodie cu titlul asta, daca stie vreo cineva melodia si imi poate spune cum se numeste va rog,

4 răspunsuri:
| MyChemicalRomance a răspuns:

Este Lil Wayne ft Eminem- Drop The World http://www.youtube.com/watch?v=f6GwaCaeLb8
Iubesc melodia, e bestiala mai ales inceputul
Bafta :*

| Stefaan explică:

Stiu "drop the world", si am spus ca la refren zicea "never mind"

| Seraph a răspuns:

Eminem feat Lil Wayne - Drop the world?