| miauu a întrebat:

imi dati ceva versuri/motto-uri/statusuri de dragoste?
va rog
funda:*

Răspuns Câştigător
| Adryana a răspuns:

"Love is a force you can't control"
"N-am mai iubit demult si mi-este sete sa sorb dulceata soaptelor discrete "
"Dar tot ce urasc cel mai mult la tine este faptul ca te iubesc"
"Dragostea poate uneori sa fie magie. Dar magia poate fi uneori doar o iluzie"
"You remember first kiss forever and ever"
"Because the truth is that I am madly, truely, deeply, passionately in love with you " etc. Sper sa-ti placa.

6 răspunsuri:
| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

N.am crezut niciodata in filme happy Cele mai multe prietentii le.am avut de la mine!happy

Uneori imi e dor de tot ce.am trait dar imi spun: si ce daca nu m.ai iubit?

Fii atent sa vezi cum doare cand o sa ma vezi nepasatoare

Amândoi stim ca n.ai uitat tot ce a fost!

Te.am iubit blegule. Si înca te iubesc!

Stii ca numai tu ma faceai sa zâmbesc!

E genu' de fata care stie ce vrea happy dar nu o sa stii niciodata ce e în inima sa.

| Patricia_9903 a răspuns:

"Te iubesc pentru ca existi, te iubesc pentru ca ma faci sa rad, te iubesc pentru ceea ce esti tu, te iubesc pentru ca te iubesc"..."Poti zbura pe aripile altuia, insa nu cu ele"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahoo ahoo suntem pitici misto, avem gagici cu fuste mici de un metru 75

| PinkPanther_3499 a răspuns:

starEsti cel mai frumos lucru ce l-am avut vreodata
As vrea sa ramenem asa, sa nu ne certam niciodata
Sper sa fie asa, exact cum zic eu,
Ca daca nu o sa ma supar pe Dumnezeu
Nu ne certam niciodata si-ti spun ca te iubesc
Tu esti cea care ma face tot timpul s-o doresc
Parte din inima si sufletul meu
Tu vei reprezenta toata viata mereu
Pentru noi doi banii n-au fost o valoare
Sa stii ca te iubesc din suflet, oare
Dumnezeu mi te-a trimis in fata?
Ca daca da ii dau a mea viata
Cum te porti, cum arati si cum razi tu la mine
Zambetul tau imi da fiori si asta o stii bine
Iubito, insa cu tine tot e ca un vis
Si atunci cand vorbesc cu tine ma simt ca-n paradis
Eu n-am avut parte pana acum de cineva ca tine
Lumea asta pentru mine se transforma in bine
Cu toate astea tu stii cel mai bine
Ca orice as face eu vin tot la tine
Orice s-ar intampla eu pe tine te iubesc
Tu esti femeia mea si fara tine innebunesc
Cand ne trezim sa te simt langa mine
Si cand te lauzi, sa te lauzi doar cu mine

starAi reaprins in mine spiritul de luptator
O simpla atingere si simt ca sunt nemuritor
O singura scanteie si-am luat foc instantaneu
Te voi pretuii mereu ca pe o piesa de muzeu
Chiar daca eu nu`ti dau de inteles cat de mult tin la tine
Parca secundele sunt ore...cand nu esti langa mine
Orele sunt zile, zilele sunt saptamani
Timpul nu`si mai are rostul, eu nu mai am forta in maini
Suntem stapani pe propria soarta, intram amandoi pe poarta
Pasim usor pe nori, trecem prin stari, parca e prima data
Cu sarutari fierbinti in zori de zi ne trezim unul pe altul
Si`mi vine greu cand tu nu esti sa vad ca iar imi e gol patul
Te plimbi mereu prin mintea mea, poate de`aia ma port ciudat
Mai toti mi-au spus pana acum ca sunt putin distrat
Nu vad nimic in jurul meu, te vad pe tine peste tot
Sunt dependent, iar pentru mine tu esti singurul antidot

orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste. dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l dorescwinking

Eu Sunt Aeru` Sh Vantu`/Tu Ejt| Cerul Sh Pamantul/Eu Sunt Dragostea Curata/Tu Iubirea Adevarata!love struck

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu`no talking fura.ma` tu ca`| maI binebatting eyelashes, ca sh m|e |m` conv|ne blushing

si totusi stie cum sa faca, cum sa ma tina, Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina:X"

daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza love struck te iubesclove struck

Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!

stii ca avem drumul nOstru pavat cu sperante si multe vise/ce ne face sa'l vedem si cu luminile stinse/O sa luptam sa avem ce n'avem/vom trece peste toate doar TU si cu Mine

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa ca ai grija de el ca la tine'n inima nimeni nu-i la fel"

love struck sa nu crezi ca as putea sa te las nu te-as parasii niciodata eu nu ma voi schimba langa tine voi fi pas cu pas sa nu te simti singur vreodata...ai toata dragostea love struck

Aud v0cea de deasupra mea. Spunându. mi că nu eşti bun pentru mine. Dar inima îmi spune ca te vrea în preajmă.`

Ca indragostitii la inceput, iti aduci aminte cum era? Inca de cand ne'am cunoscut, loc de cuvinte nu era : x

Îmi place să adorm lângă tine,
Şi să simt cum dormi lângă mine.
Îmi place să te sărut,
Şi să simt buzele tale aproape de ale mele.
Îmi place să mă trezesc lângă tine,
Şi să văd cum te trezeşti lângă mine.
Îmi place să te sărut,
Să te îmbrăţisez, să te iubesc

Stii ca as vrea sa te vad in fiecare zi
Ca ma gandesc la tine si nu imi doresc
Sa gresesc sa te fac sa suferi ar fi nefiresc
Si chiar de nu vreau sa te supar cumva
Mi-e teama ca as putea sa te pierd candva

Dac-ar fi sa am tot, ce ar putea avea cineva tot nu pot renunta,
Tot n-ar fi de-ajuns, tot ce am de spus
E ca fara tine pentru mine totul e nimic

"love struck ♫♦ Te iubesc ♥♫ love struck"

La poarte sufletului meu nu mai incearca numeni sa mai bata, caci cheia ai luat-o si usa-i incuiata! love struck

Undeva, cineva se gandesta la zambetul tau si se bucura de prezanta ta in viata sa. Asa ca atunci cand esti singur, aduti aminte ca cineva undeva, se gandeste la tine

Si o sa fie bine` chiar daca mai avem probleme`. iti`spun stai linistit`. `. ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`! [love struck]

As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei.Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine

As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc

| cipcy a răspuns:

Cu tine am jurat, sa nu stam unu fara celalalt. n-am stiut ca si speranta mea. avea sa moara ultima.aman2 am crezut intr-o iubire la inceput.