| YepIsSuspended a întrebat:

Imi dati un site unde sa dau o melodie dar sa o arate doar instrumental?

Răspuns Câştigător
| Tsuj a răspuns:

Poti sa te duci pe Youtube si sa scrii numele melodiei adaugand la sfarsit "instrumental". Sunt unele melodii la care este doar instrumentalul pentru karaoke, iar altele pot fi cantate de o persoana si postate. Poate asa vei gasi ce cauti.Bafta!

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Gasesti pe youtube multe asa. Incearca!

| asko a răspuns:

Incearca karafun daca vrei karaoke
incearca in winamp are o optiune sa scoata vocea, vezi daca merge

| asko a răspuns:

Http://www.karafun.com/karaoke/ ai tri butoane langa play, fara voce, cu background si cu voci
poti incerca si programul

| YepIsSuspended explică:

Sa sune instrumental* scuzehappy