| FaRanUmE_5125 a întrebat:

Imi dati va rog, nume de cantarete care sa cante ffffft frumos! m-am cam plictisit de cantaretele care le ascult zilnic (andra, andreea balan, britney spears, selena, beyonce, shakira; etc)ceva NOU!

FUNDA**

Răspuns Câştigător
| ixGlittery3Mag a răspuns:

DEV, Mariah Carey,Anya,Hillary Duff,Jessie Jay, Jennifer Lopez, Adele...sau daca vrei iti dau si trupe cum ar fi Super Junior, Shinee sau Tokio Hotel(sunt doar trupe din Coreea)funda?

3 răspunsuri:
| LadyLilith a răspuns:

Adele, Carrie Underwood, Jojo (nu romanca), Paula Seling, Shontelle, Anastacia, Ciara, Avril Lavigne

| ことみ a răspuns:

Hitomi Takahashi, Mikuni Shimokawa, Yui Yoshioka, Nana Kitade.

| Raulll_9372 a răspuns:

Taylor Swift:X, Kelly Klarkson, Hillary Duff, Rihanna (chiar daca nu imi place) Paris Hilton :X Kylei Minogue :X per sa iti placa :*