| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati va rog un site de descarcat muzica?/PLz caut peste tot un site bun care sa gasesc mel cu brokencydehappy0 dar in fine.site de desc muzicatongue

4 răspunsuri:
| resemnat a răspuns:

Muzica123.com
e-muzica.net

| OneMoreChance a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro ^^ fundita?

| Laur_7500 a răspuns:

Pai sunt destule moduri de a desc muzica: de pe radiofy.com, trilulilu, youtube( descarci de pe google.com mp3youtubeconvertor si ai sa vezi cat de usor se desc melodiile la o viteza destul de buna), mai poti descarca de pe fisierele mele.ro,fisiere.ro,radiows.com, de pe google, vitan club.ro, radiofly.ws.winking