| RM a întrebat:

Imi poate recomanda si mie cineva o serie de melodii de calitate? Orice gen. Multumesc!

6 răspunsuri:
| amaadina a răspuns:

Jason Mraz - I'm Yours
Taylor Swift - Beautiful Eyes
Beyoncé - Diva
Guess Who - Manifest
Spike - Realitate
Spike - Scandal
Bullet feat. Cepeda - Nici un motiv sa plang
Bitza - Sinteze :X
Bitza - 10 degete
Madonna Ft Lil Wayne - Revolver
Mohombi - Bumpy Ride
Shontelle - Impossible
Vescan [merita sa asculti de la el cam toate melodiile big grin]

Auditie placuta! wave

| Mada_5282 a răspuns:

Ma bucur ca ai mentionat CALITATE.
O sa-ti recomand cativa dintre artisitii care au contribuit cu adevart la formarea muzicii de calitate din Romania( ma rezum doar la artistii romani, pe care incetul cu incetul ii dam la o parte din cauza asa ziselor ''vedete'' ce ne acapareaza micile ecrane prin cantitate si nu prin calitate) si peste care timpul nu si-a pus amprenta...ci doar i-a invaluit intr-o sfera superioara imposibil de atins de catre majoritatea ''vedetelor''din zilele noastre.
Iti recomand : Mihaela Runceanu, George Nicolescu, Corina Chiriac, Madalina Manole, Dan Spataru, Stela Enache, Laura Stoica, Mirabela Dauer, Angela Similea, Silvia Dumitrescu, Anda Calugareanu, Aurelian Andreescu...si multi altii

| NickiMinaj a răspuns:

Eric Clapton si John Mayer. Merge putina depresie dupa atatea sarmale, zic.

| VuvuzelaLove a răspuns:

Pai depinde... ce iti place tie ca eu am genul meu si nu stiu daca o sa iti placa uitate tu
Linkin Park-in the end(piano version)
Linkin Park-in the end
Rihanna-only girl
Nick Jonas-introducing me
Miley Cyrus-can't be tamed
cam atat stiu. spune-mi daca ti-au placut

| alexandra_8531 a răspuns:

Pai depinde ce gen de melodii iti...plac.mie imi plac unele hip-hop.de ex:Nane-Poveste de seara'Bullet-Abravia; Nane-Ca o stea;. si altele.Richard Marx-Righ here...sunt vezi. dar ff frumoase. fundita?

| g3orgiana16 a răspuns:

Pink-boring, cuz i can, fingers
Corina & Tony Cottura - Quieres Una Aventura
Daddy Yankee - Gasolina [Remix - Pitbull & N.O.R.E (Miami Remix)]
grasu xxl
Owl City - Fireflies