| SuntFata a întrebat:

Imi puteti da si mie numele unor melodii pe care le canta Zendaya sau Bella Thorne? Tot ce am gasit a fost o melodie pe care o canta impreuna(watch me-e numele melodiei) dar stiu ca mai au si alte melodii doar ca nu stiu cum se numesc.Deci imi dati si mie cateva nume de melodii de ale lor? Nu contea daca le canta featuring cu cineva sau le canta solo...Ms celor care ma ajuta kiss FUNDA! Si daca imi puteti zice si cand si-au inceput cariera, primul rol in care au jucat si prima melodie cantata de ele si anul in care au devenit celebre ar fi minunat pentru ca as vrea sa am cat mai multe informatii...Ms

2 răspunsuri:
| Caroline07Forbes a răspuns:

Ea și-a început cariera profesională lucrând ca model pentru "Macy's, Mervyns și Old Navy". A apărut de asemenea și ca dansatoare de background în numeroase reclame, printre care și una alături de Selena Gomez. Melodii: Zendaya, Swag it out; Dig Down Deeper si Bella, Sacrifice