| Maria2826842 a întrebat:

Îmi puteți spune câteva melodii de la Rihanna/Travis Scott/The Weeknd fara înjurături?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Madaxo97 a răspuns:

Nu prea există de la travis fara înjurături, nici the weeknd nu prea. Call out my name de la The Weeknd nu cred ca are înjurături, nici Blinding Lights, After Hours, Save your tears, Less then Zero, How do i make you love me, sunt melodii mai cuminți așa de la The Weeknd.
De la Rihanna ar fi Diamonds, Dont stop the music, Umbrella, Stay, Where have you been, Only girl, sunt mai multe.