| Andrei Robert a întrebat:

Imi puteti spune cateva programe de mixat melodii, va rogbig grin?
Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Zero a răspuns:

Da Andrei iti spun eu 2 programe care sigur sunt printre cele mai bune...
Primul este: FL STUDIO poti sa incerci acolo sa faci ce doresty...
iar unul si mai bun este Virtual Dj. este unul din cele mai bune si poti sa faci ce doresty cu el. dar cauta editii mai recente daca vrei sa iti mearga toate update-urile la el Sal wave

3 răspunsuri:
| RфZaημtzα a răspuns:

Sincer nu stiu. thinking

| Bimboo123 a răspuns:

Sall andrey pai ar fi virtual dj, Easy Hi-Q Recorder, Audio Sound Recorder, 007 MP3 Sound Recorder, aceste programe le folosesc eu si aceste programe te pot ajuta pentru ati face si o melodie ceva gen nane cu mixtapeurihappy mai multe detali.id meu este alex_rap2010 baftahappysalutariwave

| Cricket_3428 a răspuns:

Virtual dj este folositor...doar foarte greu de folosit ca sa ai rezultate foarte bune