| SoferTir a întrebat:

Imi puteti spune (dupa parerea voastra) cele mai tari melodii de la Parazitii?

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt foarte adevarate versurile. Dar eu cred ca ei cam exagereaza cu injuraturile.Tot respectul pentru ceea ce fac.

| User a răspuns:

De ziua talove struck Remixu' e betonsmug

| HardcoreCountry a răspuns:

Shoot yourself, Slalom printre cretini, De ziua ta, Din coltul blocului, Noi vrem respect, 17 etc.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Shoot yourself, Vreau sa va doara, Slalom printre cretini, Mari romani, Din coltul blocului, Instigare la cultura, 17.

| rapidista a răspuns:

1.Noi vrem respect. 2.Mereu la subiect. 3. Fuck you Romania. 4. Din coltul blocului

| Anda_5509 a răspuns:

Omul din liftul tau
Noi vrem respect
Liceenii rock`n roll
Cheia sub pres
Slalom printre cretini
De ziua ta
Din coltul blocului
rAU SAu bun
Felu meu de a fi
Poezii pentru pereti s. m. d

| ZeroBarat1 a răspuns:

Din coltul blocului

| gabitul a răspuns:

Valoarea unei vieti.