| Puţifer a întrebat:

Imi puteti spune va rog vreo melodie de-a trupei SHINee?
Am cautat, insa am gasit doar melodia: SHINee-ring ding dong.
Poate ca nu am cautat bine.sau indeajuns. dar va rog. daca puteti sa ma ajutati cu un site de-al lor.sau macar o melodie.happy
Multumesc anticipat.[ dau fundahappy. ]

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| casy_5467 a răspuns:

Melodiile care imi vin acum in minte : Replay[melodia de deput]
SHINee world
Juliette [versuri de jonghyun]
Amigo
Hello
Lucifer
Life
Stand by me
Quasimodo
Seniorita[ pe spaniola nu sunt sigura daca am scris bine]
Jojo
Love like oxygen
Up and down
Real
Electronic Heart. sper ca te.am ajutat

| HiroshimaXD a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=I1HAazRvDP4 - melodia de debut :X super frumoasa
http://www.youtube.com/watch?v=skuZ0B0ItuA ceva cu sub. in romana -cea mai buna melodie ...top 1 in Coreea
Mai sunt:
Quadissimo
Obsession
Hello
Electric heart
A-eu
Love like oxigen
A.mi.go
Love pain
Shinee girl
Up and down
Your name
Wowowow
Stand by me
Last gift
Real

Sper ca ti-am fost de ajutor...astept funda :D

| Asdtt a răspuns:

Recent a fost lansata si varianta japoneza a melodiei Replay.