| bluesky a întrebat:

Imi spuneti va rog cine canta si cum se numeste melodia de la Tradati in dragoste? Mersi!

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Sunt doua melodii pe care le dau in timpul investigatiilor: Mandalay - All my sins si Portishead - Numb.

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Beatles - all you need is love. Scuze credeam ca de aia a lu Mister Bre zici ca m-a tampit. M-a facut sa urasc o melodie atat de frumoasa.

| alittlestar a răspuns:

Scz da nu obisnuiesc sa ma uit la asemenea emisiuni asa ca nu stiu scuze