| Saddelyx a întrebat:

In Constanta este vreun magazin de instrumente muzicale? Vreau sa imi iau o chitara acustica si nu prea am incredere in cele pe care le gasesc in magazinele gen Carrefour.Si intrebarea principala... daca exista un asa magazin, unde este?

Răspuns Câştigător
| RockNbeer a răspuns:

Mcmusic.ro

2 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Pe Stefan cel Mare, langa tomis mall e mcmusic, si parca mai era un magazin, tot prin zona aia, am fost si era micut rau, du-te la mcmusic.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu-ți lua din Carrefour, Real, sau alt magazin universal care nu-i specializat pe instrumente muzicale. O să găsești doar rebuturi de proastă calitate.

Dacă nu ai magazin acolo, ia-ți de pe net. Recomand: http://www.guitarshop.ro/chitara-acustica-squier-sa-105_p638.html