| DonAnonymius a întrebat:

In melodia "Swedish House Mafia feat. Pharrell Williams-One(your name)" ( http://www.youtube.com/watch?v=PkQ5rEJaTmk&ob=av2el ) la inceputul melodiei un baiat "face"muzica la un fel de tastatura muzicala, nu stiu cum sa ii zic. Cum se numeste si de unde as putea achizitiona una?

Răspuns Câştigător
| dreamerlainen a răspuns:

Cred ca se numeste sintetizator si poti sa-l achizitionezi din orice magazin de instrumente muzicale.

2 răspunsuri:
| BeatriceLoveSkrillex a răspuns:

Nu stiu dar cred ca e de fapt un fel de pian pe care se mixeaza si muzicalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beatrice esti o proasta