| HOMM5 a întrebat:

In primul rand FUNDA! Buna TPU! Am si eu o intrebare...este o melodia house unnde striga la refren(nst daca e corect...) ta ta folowns i'm folowing si de aici chiar nu mai stiu...cum se numeste? Repet FUNDA!

4 răspunsuri:
| MaterialGirlB a răspuns:

T.I. - Follow Your Dreams? sau T.I. feat Usher - My life your entertainment? big grin
Daca ziceai si tu macar un vers, doua, poate iti ghiceam melodia laughing.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Asta e indiciul tai? ta ta? Si noi vrem sa ghicim melodia? LOL

| jadir a răspuns:

Ta,ta,ta caprita ta?

uite aici ceva mai bun decat ta ta ta : http://www.youtube.com/watch?v=4Oc0tBsc91s&feature=related

| tibi9876 a răspuns:

Mai multe detalii?