| bxxt a întrebat:

In ultima vreme imi place sa ascult muzica doar foarte trista. care sunt cele mai triste mel pe care le stiti? mersi mult!

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Si mie imi plac melodiile triste, chiar daca eu sunt o persoana vesela, iar aceste melodii nu ma caracterizeaza, cum imi spun prietenii eu ma regasesc in ele. Uite cateva pe care le ascult eu cu cea mai mare placere:

TH-in your shadow(i can shine)
Claudia Pavel-don. t miss missing you
Jesse McCartney-just so you know
Rihanna-cry
Aguilera-hurt
Avril Lavigne-when your gone(mail ales clipul, ma face sa plang decate ori ma uit la el)
Mariah Carey - My All
Laurentiu Duta-visator
S club-never had a dream come true(mai au o melodie, dar e vesela, oricum cred ca o sa. ti placa, Rich for the stars se numete:X)
Celline Dion & Barbra Streisand - Tell him
Michael J.-who is it?

Uite si aici:
http://www.tpu.ro/......-dragoste/

Nu se stie ce gasesti sa iti placa.Mai am cateva link-uri care sper sa iti placa:

Am pus si eu intrebare ca a ta si uite ce am primit. Mie una imi plac raspunsurile:

http://www.tpu.ro/......q-mersi-x/

Http://www.youtube.com/watch?v=v3c4gLQw83U
La asta sa te uiti si la clip.

Alt link:

http://www.tpu.ro/......ut-tristi/

Mai stiu o melodie frumoasa, dar nu imi amintesc cum se numea-este in germana, foarte dulce. Daca esti curioasa scrie pe youtube "bill kaulitz, listen to me please" si o gasesti. E super frumoasa. Sper ca ti.am fost de ajutor:)

Te pup

Love,

MaRrYxx

13 răspunsuri:
| Iull a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=9XjZ5KhBCrI
Christina Aguilera - You Lost Me :x

| aleeee a răspuns:

Dj Aligator - Close to you, preferata mea:X

| aleeee a răspuns:

Morandi - A fost odata
Bullet - Abravia
Bullet - A fost odata
Lenka - Like a song

| aleeee a răspuns:

Morandi - A fost odata
Bullet - Abravia
Bullet - A fost odata
Lenka - Like a song
RF & Sketch - Regrete

| Anonim_5618 a răspuns:

Dana - Am nimic fara tine

| bxxt explică:

Stiu melodiile lui taylor swift, sunt superbe, pe aste le-am ascultat, dar pe restul nu le stiam.mercu mult

| bxxt explică:

Toate pe care mi le-ati spus sunt frumoase.merci!

| bxxt explică:

Cui ii plac mel triste : ca doi copii de george i e foarte frumoasa

| SakuraBeauty a răspuns:

Esti exact ca mine si mie imi plac melodiile triste, stii ma gandeam daca mai este cineva ca mine... pai eu ascult melodiile de toshiro masuda de exemplu ( alone, sadness and sorrow) astea imi plac cel mai mult si mai este ( las dos caras de ana), kelly clarkson- because of you... ooo da si bineinteles RASCAL FLATTS- what hurts the most, taylor swift- white horse, Natalia Barbu- suflet gol, S CLUB 7- NEVER HAD A DREAM COME TRUE

| diana_6081 a răspuns:

Incearca michael jackson-little susie, the lost children, morphine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://rudy.ro/......impurilor/ Melodii triste

| condoleante a răspuns:

Nane-poveste de seara e foarte trista daca o intelegi!laughing)

| Sergiu_2839 a răspuns:

Viziteaza wakeuuup.blogspot.com. Cauta in arhiva. sigur vei gasi muzica pe gustul tau.