| Ionutz a întrebat:

Inna sau Alexandra Stan?

Lady Gaga sau Shakira?

Justin Bieber sau Michel Jackson?

Astept cat mai multe raspunsuri...

118 răspunsuri:
| Dianne_9377 a răspuns:

Inna, Shakira, M. Jackson( nu sunt fana dar e mai celebru ca justin!)

| Doar1îngeR a răspuns:

Niciuna laughing
Lady Gaga
Michel Jackson

| kolcov a răspuns:

Inna, Shakira si Michael jackson happy Cum poti sa-l compari pe justin bieber cu michael jackson? rolling on the floor)) justin bieber nu face nici 2 lei pe langa michael jackson.

| IIIx333III a răspuns:

Inna sau Alexandra Stan?

Alexandra Stan.

Lady Gaga sau Shakira?

Lady GaGa.

Justin Bieber sau Michel Jackson?

Cum poti sa il compari pe Justin Bieber cu Michael Jackson? Justin este de maxim un an pe piata... iar Michael si-a petrecut viata traind in lumea muzicii. Orice om care gandeste logic{si care este un fan Bieber care ii accepta si pe ceilalti}, l-ar alege pe Michael.

| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Buna!
Alexandra Stan
Shakira
Justin Bieber - nu ca as fi nebuna dupa el dar nu imi place muzica lui M. J
Fundita?

| lolly_3072 a răspuns:

Inna pentru ca face romanica cunoscuta pentru ceva bun.laughing
lady gaga pentru ca shakira e mult prea old in muzica.laughing
michael jackson pentru ca pustiu de bieber nici nu se compara cu ce'a fost michael.smug
pup, lolylove struck

| mimpyan a răspuns:

Niciuna
Lady Gaga
MJ

Răspuns utilizator avertizat
| OrochiFan a răspuns:

Inna e mai tare
lady gaga e muult mai originala si pun pariu ca a castigat mai multe premii decat s.
michael jackson ca si. b. nu se ridica nici la standardele celui mai slab cantaret(fara suparare daca esti fan al lui si. b. dar chiar nu-mi place)

| MmarinaMadalina a răspuns:

Alexandra Stan.
Decat lady gaga mai bine Shakira.
Michael Jacksonlove struck!

| PussicatDolls a răspuns:

Muzica lui Alexandra Stan nu o ascult deci Inna pentru ca are voce superba si succes de nedescris
Lady GaGa, are o voce misto si cantece frumoase si are si un "profil"de admirat.
Michael Jackson-pentru ca nu poti pune un pusti de 15 ani pe langa un fenomen al muzicii pop si rock.
Justin e prea micbatting eyelashesodata, a doua oara nu poti compara un adevarat muzician si un pusti fals pe care toata lumea il consideara bun doar pentru ca se urca pe scena si canta cateva versuri:-p
Deci, Inna, Lady GaGa si Michael Jackson(unul ca el nu va mai fi)
SARBATORI FERICITE!

| ExtraSakadat a răspuns:

Buna!

Inna sau Alexandra Stan? Alexanda Stan, categoric.

Lady Gaga sau Shakira? Lady GaGa.

Justin Bieber sau Michel Jackson? M. J.

Pa.pa!

| Anonime a răspuns:

Alexandra Stan, Lady GaGa, Justin Bieber, dar si M. J.happy

| SoSad a răspuns:

Buna.
Inna, Shakira si Michael Jackson :*

| andreeap a răspuns:

1. niciuna; 2.lady Gaga; 3. MJ

| Mădălina_8707 a răspuns:

1.Ambele!; x
2.Shakira!; x
3.Ambii!; x

| Theda a răspuns:

1.amandoua
2.Shakira
3. M. J(nu imi place asa mult, dar e mult mai bine ca Justin Barbier laughing)

| blackangel96 a răspuns:

1 alexandra stan
2 orice in afara de ledy gaga deci shakira
3 chiar daca nu mi pl justin bieber pe el il aleg
pupkiss

| Karashi a răspuns:

Inna
Sakira
MJ(imi place si Justin Bieber mult, dar nu vad de ce l-ai pus langa cel mai tare din muzica pop)

| cristina_3043 a răspuns:

Alexandra stan
shakira
michael jacksonbig grin

| Bojthe a răspuns:

Inna si lady gaga si shakira mj

| PredatoR a răspuns:

Inna
Shakira
Michael Jackson

| Candice a răspuns:

Alexandra stan

shakira

mj

| Alina_2047 a răspuns:

Cum o poti compara pe Alexandra Stan cu Inna.(parerea mea)
Amandoua.
Michael Jackson.

| shad00w a răspuns:

1.Inna
2.Lady GaGa
3. Michael Jackson

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

1. Inna
2. Shakira
3. M. j

pS: daca te uiti mai bine majoritatea au ales la 3 Michelhee hee... justin biberon nu se compara cu el. asa ca nu ai nimerit-o acolo.

jos biberooonn!

| BipBip a răspuns:

1 inna 2 nu stiu amundou imi plac si imi displac 3 M J desigur

| andreeeeea a răspuns:

Inna
LAdy Gaga
Michael

| wimpyannya a răspuns:

Pai la prima intrebare laughing Niciuna la a doua intrebare le aleg pe amn iar la a treia intrebare. Michael nu am asc. cu toate ca imi place cum canta deci JB

| ItDoesntMatter a răspuns:

Inna, Lady Gaga si MJ