| Ionutz a întrebat:

Inna sau Alexandra Stan?

Lady Gaga sau Shakira?

Justin Bieber sau Michel Jackson?

Astept cat mai multe raspunsuri...

118 răspunsuri:
| shad00w a răspuns:

1.Inna
2.Lady GaGa
3. Michael Jackson

| Ana a răspuns:

Inna, Lady Gaga, Michael Jackson

| Karashi a răspuns:

Inna
Sakira
MJ(imi place si Justin Bieber mult, dar nu vad de ce l-ai pus langa cel mai tare din muzica pop)

| Doar1îngeR a răspuns:

Niciuna laughing
Lady Gaga
Michel Jackson

| DeathTheKid a răspuns:

1.niciuna
2.niciuna
3. MJ

| TeoPT a răspuns:

@Gyulyana
Nu e obligat sa dea funda. Daca tu esti aici pentru funde, treaba ta. laughing Te-ai facut de tot rahatul cu propozitia asta.
Singura mea optiune este Michael Jackson. Restul sunt praf, Inna, Alexandra Stan, Justin Bieber sunt artisti? straight face Interesant, imi formez si eu o cultura generala pe aici, nu?
Bafta.

| Maria002 a răspuns:

Inna Lady Gaga SI justin

| floryyy_3090 a răspuns:

Alexandra stan, shakira si justin bieber.

| Camyyy_5609 a răspuns:

Paii...tongue shakira, alexandra stan si justin bieber:X!

| IIIx333III a răspuns:

Inna sau Alexandra Stan?

Alexandra Stan.

Lady Gaga sau Shakira?

Lady GaGa.

Justin Bieber sau Michel Jackson?

Cum poti sa il compari pe Justin Bieber cu Michael Jackson? Justin este de maxim un an pe piata... iar Michael si-a petrecut viata traind in lumea muzicii. Orice om care gandeste logic{si care este un fan Bieber care ii accepta si pe ceilalti}, l-ar alege pe Michael.

| AlinnutSsa a răspuns:

Alexandra stan

:-| nici una

Nici unul

laughing

| C3dRyK a răspuns:

Inna, Shakira, Justin Bieber

Răspuns utilizator avertizat
| ellena11 a răspuns:

Lady gagaa:X:Xalexandra stan and justin bieber:X

| BipBip a răspuns:

1 inna 2 nu stiu amundou imi plac si imi displac 3 M J desigur

| dayana_9955 a răspuns:

Toti au cate o mel frum asa ca toti sunt deosebiti in ceea ce fac funda?

| Andra0037 a răspuns:

Inna o iubesc am toate albumurile ei si nu am pierdut nici un concert de-al iei.

| Andra0037 a răspuns:

Inna si Alexandra Stan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.inna 2.shakira 3.in nici un caz justin bieberlaughing

| frumoasa22 a răspuns:

1)amandoua 2)Lady Gaga 3)nici unul

| DeeaLove08 a răspuns:

Inna
lady gaga
michael jackson

| mylittleangel a răspuns:

Alexandra stan, Shakira, Justin Bieber

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

1. Inna
2. Shakira
3. M. j

pS: daca te uiti mai bine majoritatea au ales la 3 Michelhee hee... justin biberon nu se compara cu el. asa ca nu ai nimerit-o acolo.

jos biberooonn!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si Alexandra Stan, dar si Inna sunt adorabile!

| alesia29 a răspuns:

Ina!

| BiwCupcake a răspuns:

Inna love struck
Ambele love struck da hai fie... Lady gagawinking
Lustin Bieber love struck

| thegreatgatsby a răspuns:

Inna
Shakira
Justin Bieber sau Michael Jackson? Iti bati joc de mine?! Nu pot sa aleg dintre astia doi. oh go on Puteai si tu sa pui MJ sau Cody Simpson si il alegeam pe MJ.
Puteai sa pui Justin Bieber sau Robbie Williams si il alegeam pe JB.

LOL

| dyaa_9126 a răspuns:

Inna. e draguta si alexandra stan dar inna are mai multe melodii si mai mai mult succes
shakira... lady gaga e o ciudata nu prea imi plcwinking
jb e dragut... :X dar michel jackson e bestial :X:X:X:X:X imi pare rau ca a murit sad

| Rooby a răspuns:

Inna Shakira M. J

| Mary Marry a răspuns:

1.niciuna sau hai.Alexandra Stan.
2.Imi plac amandoua dar Shakira.3.CLAR Mike! Sunt super-mega-ultra fan MJ! Si da recunosc, sunt fan de după incidentul din 25 Iunie 2009 sad crying dar stiu cine e si Imi place de el ca om si artist inca de cand aveam vreo... 1, 2, 3 ani