| Ionutz a întrebat:

Inna sau Alexandra Stan?

Lady Gaga sau Shakira?

Justin Bieber sau Michel Jackson?

Astept cat mai multe raspunsuri...

118 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

@Gyulyana
Nu e obligat sa dea funda. Daca tu esti aici pentru funde, treaba ta. laughing Te-ai facut de tot rahatul cu propozitia asta.
Singura mea optiune este Michael Jackson. Restul sunt praf, Inna, Alexandra Stan, Justin Bieber sunt artisti? straight face Interesant, imi formez si eu o cultura generala pe aici, nu?
Bafta.

| AnaisC a răspuns:

1.Inna sau ALexandra Stan?
Poftim? Privind un pic mai mare lista pe ultimul rand vad un nume mare, un rege dar...Inna? Cum a zos Ozzy Osbourne:Cine naiba este Justin Bieber? Asa zic si eu Cine naiba este Inna(nu ca n-as stii )nu te pregatii sa ma faci cretina ca nu stiu cine este"asa o cantareata" ca Inna.DEci la Inna sau Alexandra Stan raspunsul meu este...mai treziti-va oameni buni si reveniti-va naibii odata ca va sau ma rog ne tampim pe zi ce trece.
Lady Gaga sau Shakira?/:)O sa ma ostenesc sa scriu pentru aceasta intrebare doar pentru ca o include pe Shakira.deci raspunsul meu Shakira, macar fata asta munceste cu vocea nu cu fundul.;)
Justin Bieber sau Michael Jackson?
Cum naiba poti sa asociezi un rege cu un pamatuf? Asta imi dovedeste din nou ca prostia omeneasca a pus stapanire pe noi...Trist foarte TRist.
Cam asta ar ...eu inca mai sper ca undeva acolo mai exista o luminita spre care sa ne indreptam.
www.WarAndRiot.blogspot.com

Răspuns utilizator avertizat
| thegreatgatsby a răspuns:

Inna
Shakira
Justin Bieber sau Michael Jackson? Iti bati joc de mine?! Nu pot sa aleg dintre astia doi. oh go on Puteai si tu sa pui MJ sau Cody Simpson si il alegeam pe MJ.
Puteai sa pui Justin Bieber sau Robbie Williams si il alegeam pe JB.

LOL

| cornel a răspuns:

Pentru ce astepti mai multe raspunsuri?:S

eu aleg varianta

g) andra:Xhappy

| Nutella123456789 a răspuns:

1.nu pot alege. Le ador pe amandoua
2.Lady Gaga
3. Mj(parerea mea despre bieber=pampalau)

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Inna happy

shakia big grin

MJhee hee (nu e nu stiu ce, dar orice e mai bine decat justin bieber laughing )

| DeathTheKid a răspuns:

1.niciuna
2.niciuna
3. MJ

| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

1.Alexandra Stan
2.niciuna
3.niciunul

Pa-pa!happy

| Mary Marry a răspuns:

1.niciuna sau hai.Alexandra Stan.
2.Imi plac amandoua dar Shakira.3.CLAR Mike! Sunt super-mega-ultra fan MJ! Si da recunosc, sunt fan de după incidentul din 25 Iunie 2009 sad crying dar stiu cine e si Imi place de el ca om si artist inca de cand aveam vreo... 1, 2, 3 ani

| minnieee a răspuns:

Inna
Shakira
MJ. happy
Si la multi ani ca vad ca te cheama Ionut happy.

| blue95 a răspuns:

Inna
Shakira
M. Jackson

| ahahhah a răspuns:

1. Amandoua
2. Lady Gaga
3. Michael Jackson

| DeeaLove08 a răspuns:

Inna
lady gaga
michael jackson

| Isabelamaria21 a răspuns:

Alexandra Stan
Lady Gaga
Justin Bieber(nu prea imi place da...)
fundita?

| xDcreepy a răspuns:

Niciuna nu imi plac dar... Inna e mai cunoscuta, Shakira (pentru simplitatea ei) si M. J (orice mai bine decat Justin Bieber)

| AlinnutSsa a răspuns:

Alexandra stan

:-| nici una

Nici unul

laughing

| Ana a răspuns:

Inna, Lady Gaga, Michael Jackson

| 54ndy a răspuns:

1.alexandra stan
2.laddy gaga
3. michael jackson

| BiwCupcake a răspuns:

Inna love struck
Ambele love struck da hai fie... Lady gagawinking
Lustin Bieber love struck

| sunset a răspuns:

Pai, de Alexandra Stan nu am auzit...asa ca INNa( nu pot zice ca e extraordinara, dar e draguta, canta bine, si in primul rand are succes)
Shakira imi place foarte mult, dar nu se compara cu succesul pe care il are Lady Gaga. Shakira este mai mult cu melodiile latine care nu prea prind la public asa ca ...Lady Gaga (cu toate ca nu sunt fana).

Cat despre JUstin Bieber nici nu poate fi pus langa Michael Jackson. Imi este imposibila o astfel de alaturare... Michael is THE BEST.

Am raspuns strict alaturarilor pe care le-ai facut! Nu imi place nici de Inna, nici de Lady Gaga, doar tinand cont de ceilalti.
Numai bine!

| Springflower2020 a răspuns:

1 cam tot acelasi lucru e dupa mine
2 Shakira
3Michael Jackson

| forever4you a răspuns:

Inna Shakira si Michel Jackson nu imi place atat de mult MJ dar mai bine ca biberonwinking

| dreamout a răspuns:

O urasc pe inna."scream queen"phbbbbt, deci aleg alexandra stan(mr. Saxobeat e superba melo, nu asta spun si despre lollipoptongue)
Lady gaga canta bine, imi place ca e foarte ciudata, dar Shakira are melodii superbe, si dupa parerea mea e un exemplu de urmathappy

Si totusi nu inteleg cum ai putut sa pui in aceeasi propozitie Justin Bieber si Michel Jackson?:O
Mie nu imi place de niciunutongue dar totusi, MJ e o legenda a muzicii pop, iar JB ce e?:O, un baiat care o sa se apuce de droguri si bautura la prima ocazie. Vedete de 5 minutehappy

Bine ca nu ne-ai intrebat Nicolae guta sau Mjoh go onoh go onoh go on

Fara comentarii, gusturile nu se discutawinking
pupici:*

| Snaker a răspuns:

Alexandra Stan are o voce superba:X Inna este una dintre cele mai faimoase vedete din Romania:X Shakira pentru frumusete si voce:X Lady Gaga pentru videoclipuri:X Michael Jackson pentru viata care a avut-osad si justin bieber pentru ca seamana cu minelaughing

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Inna, Shakira, Michael Jackson!

| Andreea14Bianca a răspuns:

Alexandra Stan

Lady Gaga

Justin bieber

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

1.Inna

2.Lady GaGa

3. Justin Bieber
Ti'au placut raspunsurile mele? Daca da da'mi fundita

| Codruta a răspuns:

Inna

Shakira

Michael Jackson

| deeapa a răspuns:

1.inna
2.lady gaga
3. Mj