| RyoRay a întrebat:

Internatiune, stiti careva un site de beatbox pe youtube, care sa fie in romana( nu dau funda celor cu tutoriale in engleza sau alta limba),de preferat cu sunetele de baza, dar sa fie profesionistisau aproape, nu cu incepatoriwinking.

2 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Cum site pe youtube ma? laughing Si la ce iti trebuie doar limba romana la beatbox? laughing Acolo doar nu cinta cu cuvinte.

| RyoRay explică (pentru VladGH):

Ma... ma refer sa explice in romana cum se fac sunetele alea... n-ai la ce raspunde?