| Denisaa a întrebat:

>Buna!big grin<

Un site cu tutoriale Photshop Cs2 in limba romana nu stiti? fara youtube ca acolo am gasit si eubig grin

2 răspunsuri:
| ionutz49 a răspuns:

Stii spaniola? stiu eu un site. www.todo-photoshop.com...ii foarte bun;):)

| Denisaa explică:

raised eyebrowsCiteste intrebarea, nu am spus sa imi zici tu mie ce sa facwinking... daca nu stii unde sunt tutoriale...de ce te bagi in seama?

Daca vreau sa fiu "artista"(asa cum zici tu), am sa o fac, NU este treaba tawinking!