| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru fetele cărora le place Hannah Montana : de ce va place? [cunosc cateva fete care sunt obsedate de Hannah Montana printre care o colega de-a mea] ce găsiți special la ea?

Răspuns Câştigător
| lauryndacool a răspuns:

Mie mi-a placut hannah montana da odata ce asculti alate vedete si alte genuri de muzica devine enervanta cu stilul asta de copil

7 răspunsuri:
| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Hannah Montana laughingcati ani au 9... mie imi place cum canta miley cyrus si cam atat nici eu nu vad ce gasesc altceva la ealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincera sa fiu, eu nu sunt o fana a ei. Imi place la ea doar ambitia pe care a avut-o:nu e un lucru tocmai usor sa te cunoasca aproape toata planeta de la 16 ani...in rest nu gasesc nimic special la ea.nu mi se pare de o frumusete nemaipomenita.inafara de privirea ei-care imi place intr-o oarecare masura-...
Referitor la talentul ei apreciez vocea si putin felul cum joaca in renumitul serial care ii poarta numele...
Cam atat.big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin
Eu ti-am spus punctul meu de vedere, poate vei primi raspunsuri si de la fani inraiti care iti vor elucida enigma

| miumiu a răspuns:

Nimic, e naspa, e o fu*a(serios le fura iubiti altor colege si actrite, schimba iubitii ca pe sosete...)a dansat la bara ca ultima... Vorbeste groaznic in realitate(e rautacioasa, ursuza si multe altele), copiaza de la o gramada de artisti(insa multi alti fac chestia asta)si cel mai rau in realitate o doare in cot de fani!(Da, stiu e oribil, si mie imi place o formatie super, dar nici lor nu le prea pasa de fani)! P. S.(a-ti auzito cum canta live, zau asa are piese faine, chiar si mesajul lor, unele, insa cand a implinit 16 ani si a cantat live, zau mai bine playbackbig grin )Peace!

| Bilqux a răspuns:

Colega mea are 11 ani si o iubeste pe hannah montana tot ce are e cu hannah: penar, invelitori, haine! vroia sa isi ia si ghizdan cu hannah [asta anul trecut] dar nu a gasithee hee

| YukyTsukiyomi a răspuns:

Doamne si eu o urasc pe HNNAHN MONTANA nu stiu adica am o vara de 10 ani care are o camera intreaga cu ea...(pat hannah montana lustra asternuturi pe calculator postere si abtipilduri cu ea) deci nu o suportmie la un moment dat imi placea miley cyrus cum canta si acum imi mai place dar i s-a urcat la cap faima sincer acum 3 ani nici macar nu stiam cine este.acum toata lumea vb despre ea dar i s-a urcat la cap faima si acum se comporta foarte urat cu prietenii ei mai ales cu demi si selena,,... fura iubiti sincer nici eu nu stiu ce ar vedea la HANNAH MONTANA

| LoveAngel223 a răspuns:

Mie imi place de Miley Cyrus nu de Hannah Spontana ...eu nu inteleg nici macar de ce le difuzeaza ca aproape toti copii pana in 12 ani o copiaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu