| tedy_3816 a întrebat:

De ce sunt toate fetele obsedate de Hannah Montana asta mi se pare o prefacutesi o milogita, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah Montana, este o pustoaica, cu apucaturi de capra rasfatata! Cand n-o s-o mai scarpine nimeni intre coarne, o sa dea din copite si, o sa ajunga o smiorcaita. laughing

19 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Cine sunt obsedate de fetiţa aia? Copilele de 9-10-11ani.(inclusiv sora mea). E vorbe de spiritul de... turmă straight face. Daca ei îi place si mie trebuie să'mi placa. Aşa eram şi noi, îmi amintesc perfect colecţia de şerveţele care tot aşa a început de la o fată şi apoi toate ne'am luat dupa ea. Aşa sunt copii happy

| SuperMagicSmile a răspuns:

Imi vine sa vomit cand aut de serialul ala. Si mai mult de miley cyrus... ea este, cum se spune o,, FameWhore,, mai ales cu videoclipul de la Can`t be tammed sau cum se scrie

| miauu a răspuns:

Nu-mi place de ea...
adica eu nu sunt genu care sa-mi curga balele dupa o vedeta
mai bine ma admir pe mine
mi se par pitipoance care fac astalaughing

| loredana2012 a răspuns:

Sunt mult prea obsedate, cunosc o tipa care e indragostita de Justin Bieber, alt mormoloc aparut peste noapte si care trezeste tot felul de vise erotice pustoaicelor de 12 anilaughing

| danutza45 a răspuns:

Pai si eu sunt fata si nu imi place deloc de hannah montana si nu le inteleg pe cele care au caiete, creioane, ghiozdane si tot felul de chestii cu ea si de ce le place atat de mult.thinking

| Yuuki_5557 a răspuns:

Te sustin...nici eu nu stiu ce vad la ea.

Fii pe faza!
nu trebuie sa vorbim asa despre ea
fata a ajuns departe
are fani - are bani
bravo ei ca e o fata descurcareata
lasati-o in pace daca nu va pasa de ea. nu ar trebuie sa vorbiti urat despre ea daca nici macar nu o cunoasteti bine
macar, tace-ti din gura!

| JustMe a răspuns:

Eu personal nu am nimic cu ea.Nici mie nu imi place, dar nu o cunosc personal ca sa spun ce fel de om e. Copii sunt foarte usor influentabili si vad in ea un model.Cand vor mai creste putin nu vor mai fi obsedati de eaoh go on Pe la 9 ani si eu eram obsedata de witch iar acum mi se pare o tampenielaughing

| buburuzaucigasa a răspuns:

Si eu sunt fata ni nu sunt obsedata de ea ci din contra o detest.

| CatalinaMarina a răspuns:

Ai dreptate, uite ca mai sunt si fete care nu sunt obsedate de Hannah Montana.De exemplu eutongue

| Duster a răspuns:

Nici eu nu sunt obsedat de Hannah Montana(ar fi culmea), dar imi place serialul.

| SweetAngelCry a răspuns:

Urasc Hannah Montana!

| April27 a răspuns:

Idioato hannah e super de asta e toata lumea obsedata si eu iar tu esti idioata!

| Mara_4803 a răspuns:

Scrie miley cyrus party in the U. S. A. si cred ca dupa ce o sa auzi melodiile ei o sa te convingi:d

| TropicalSun a răspuns:

Iubeeeesc... Spanacul!rolling on the floor

| alexutzu00791 a răspuns:

Nu exista fete obsedate de hannah montana, ci fetitze

| paa a răspuns:

Si mie mi se pare o prefacuta.nu pot sa o suportangry

| alexunder12 a răspuns:

Pentru ca vor sa tina pasul cu ceilalti. Copii mici vor sa atraga atentia, sa fie in centrul atentiei. Si cum in ziua de astazi atitudinea rebela dusa pana la cocalareala, atrage, asta este rezultatul.

| tedy_3816 explică:

Va multumesc sunteti cei mai amuzanti si inteligenti din lume!