| KlaudyaAddha a întrebat:

Aveti cateva idei de rechizite pentru fete? (nu cu Hannah Montana, WITCH, etc! )
De preferat produse Orme. Daca nu gasiti, atunci ma multumesc cu orice! Multumesc! (Daca se poate, site-uri si link-uri)

10 răspunsuri:
| Raul_6835 a răspuns:

Eu am vazut multe la real si frumoase, multa sanatate si sper sa iti mairaspund si sper sa iti placa ne mai vedem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sunt si cu barbie sau simple.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea ca sa fie pe saituri rechizite mai ieftine pentru noi copii sunt pre scumpe si nu ne putem permite cel mai mult cele mai ieftine rechizite sa fie hannah montana dar sa fie dragute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea ca sa fie pe site-uri rechizite mai ieftine pentru noi copii sunt pre scumpe si nu ne putem permite cel mai mult cele mai ieftine rechizite sa fie hannah montana dar sa fie dragute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cateva rechizite frumoase la AVON respectiv: penar, creioane, ghiozdan etc. si sunt chiar ieftine rasfoeste un catalog si vezi daca iti place ceva. sper sa iti fie de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer hello kiti. Pentru ca e o firma fitoasa si la maoda, colegele mele sunt foarte impresionate ea. Emaa

| Andr31ut a răspuns:

Incearca pe rechizitelemele.net acolo gasesti toate noutatile.