| Valle26 a întrebat:

Intrebarea mea este: Alina Eremia si Dorian Popa sunt impreuna si in realitate?

3 răspunsuri:
| Mia999 a răspuns:

Alina eremia si dorian popa nu sunt impreuna si in realitate a spus aseara... la povestiri de noapte.sunt doar prieteni. oricum pacat pentru ca formeaza un cuplu frumos

| мίяωηα a răspuns:

Da, a aratat ieri la povestiri adevarate... si alina eremia este in clasa a-12-a si el are 23 de ani si da st impruna

| mirela9922 a răspuns:

Eu am citi si am ascultat un reportaj in care spun ca nu sunt impreuna!