| anonim_4396 a întrebat:

Justin Bieber?:-s:D

http://www.youtube.com/watch?v=mSbvcC8d8z8&feature=relat ed
http://www.youtube.com/watch?v=RDvfZ5iaQyc&feature=relat ed
Sau astea sunt ale glume proaste pe youtube:-w

Răspuns Câştigător
| RainDrop a răspuns:

Cum a ramas cu inmormantarea, si oricum, nu sunt filmari, poze, etc.
Oricum, n-am vazut stirea pe CNN,
http://www.youtube.com/watch?v=KwMXVVF8f-A&feature=related
(RIP Presedintele Poloniei!)

8 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

@ancutzichiphop nu m-am ingrijorat Doamne fereste!laughing
A fost o curiozitatebig grin

| Spintecatorul a răspuns:

Glume proaste!

| Elaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu, nu a murit.Eu sunt fan Justin Bieber, m-am interesat, si nu e adevarat.Nu sunt neaparat glume proaste, ci oameni prost informati.

peace!

| Andra_3307 a răspuns:

Doamne feri e viu astea sunt niste glume ce ratati sunt aia care au facut asa ceva nici sa nu se intample astea sunt pentru a avea ei vieveri multilaughing niste ratatilaughing nu stiu dc trebuia sa ma uit la pozele astea cu elsad nu vreau sa ma indragostesc de lbig grin da ii atat de dragut:X

| Angiutssa a răspuns:

Uff...chiar daca e vorba de JB voi comenta si eu putin.Astfel de glume tampite nu se faclaughing. Nu a murit!
(Fie vorba intre noi, iti voi spune cum sta treaba cu oamenii care fac glume de genul asta. Unora, se pare, le creste par pe creier.Si cand creste, ii gadila.Si cand ii gadila, tasteaza 3 propozitii stupide si gata stireahee hee)

| ColorfullKiiid a răspuns:

Buna, nu cred ca Justin Bieber a murit, daca Doamne fereste se intampla, se auzea la televizor, si se gaseau articole pe toate site-urile oficiale, bloguri si asa mai departe.Probabil a fost doar o pacaleala de 1 Aprilie big grin. Nu cred ca trebuie sa te ingrijorezi big grin.

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Glume fffff proaste oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Glumee.