| Alexăndruţaa a răspuns:

Primul seamana mai mult decat al 2-lea cu justinbatting eyelashes

| คиค a răspuns:

Buna!

Eu sunt superfan JB. Tot felul lui de a fi in prezent imi place mai mult, insa multe persoane ziceau ca inainte era mai sweet... vruiam sa stiu si parerea voastra.

| Coriii a răspuns:

Categoric cand este mai mare love struck

| Ofiintă a răspuns:

Nici unul rolling on the floor

| Meow15 a răspuns:

Mie imi place cum arata acum love struck [in 2011]
Nu sunt fana disperata dar nici nu il urasc.
Si pentru cele care il insultati, daca va displace asa mult, de ce mai intrati laughing? Daca nu va place, ce treaba aveti cu el?

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Toate:X:XEl are 16 ani impliniti in martie:X:X il adooor:*

| Rebe97 a răspuns:

Niciuna nicialta

| DianaPaula14 a răspuns:

Ambi mie mir place si daca ar avea o punga de hartie pe caplove struck

| TsutsaHippie a răspuns:

Cre'ca o sa vomit. Ce va place la cocalarul asta? Doamne, cica e dragut oricum ar fi cica l-ati iubi si cu o punga de hartie pe cap laughinglaughinglaughing. Sunteti absolut pateticelaughinglaughinglaughing. E un idiot cu fata si voce de fata, atat. El si Nicolae Guta sunt cam la fel, dar guta e mai batran. In rest, amandoi canta tampenii si au voce de retardati laughinglaughinglaughing... Sa mor daca va inteleg. E un imbecil. Daca l-ati fi cunoscut inainte de a fi o vedeta, sigur nu ati fi fost "indragostite" de ellaughinglaughinglaughing. Sunteti penibile, un muc din nasul unui elefant, oricum nu o sa-l cunoasteti niciodata pe maimutoiu' asta de 2 bani.

| andrada a răspuns:

Cand e mai mare... love struck

| iuddavali a răspuns:

Nu e o frumusete masculina care sa taie rasuflarea. insa are voce frumoasa.

http://www.semneletimpului.ro/......-3213.html

| Tasya05 a răspuns:

Justin Bieber 2! Cand este mai mareeelove struck:X

| RoooneyThePuf a răspuns:

E acelasi justin peste tot;)...doar look-ul e schimbat. Cel mai tare imi place look-ul asta :X http://www.youtube.com/watch?v=9jArUdIQ9kw :d... tie?:)

| 1234567890_7534 a răspuns:

Cand este mai maree=p~

| JustMeAndy a răspuns:

Cand este mai mare.

| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a răspuns:

Ambele.chiar daca e schimbat in intregime.sincer imi placea mai mult prima. atunci era un copil obisnuit. acum e copil de bani gata. fitos, pretentios etc. dar tot dragut ramane:X:X

Răspuns utilizator avertizat
| LetyKaty a răspuns:

Amandoua! normal!:X

| Bianca_2202 a răspuns:

Pai...diferentele sunt destul de majore.Mie una mi se pare prima simpatica pentru ca este un baiat timid si inocent, iar in a doua nu mai are acea inocenta si nu mai e timidbig grin, ba chiar dimpotrivawinking

| RapperuL_7603 a răspuns:

Al 2-a video si al 3-a

| cute a răspuns:

Acum; x.adica.a doua.love struck.chair daca unii zic ca "Are voce de fata".:-l.nu e adevarat. e super tare.are cantece frumoase.happy

| JustinFanEu a răspuns:

Nici una! Imi place in 2011 cu freza noua! Acum este adult serios si se implica mai bine in muzica! Inainte era un pustan! SI AKUM este dar este mai serios dar oricum e dragut. Imi pare rau ca sunt multi prosti care i-l vorbesc de rau!

| GeorgeGabriel a răspuns:

Mie imi placea daca nu se nastea

| irina202333 a răspuns:

Nu stiu ce ziceti voi, dar mie una mi-e mila de tine mai fata straight face

| AstaMica15 a răspuns:

Sigur al 3- lea cu baby

| Al33 a răspuns:

Bai deci nu inteleg ce va place atat de mult la el? e un baiat ca toti ceilalti da e adevarat are ceva special ca doar acel special au toti baietii dar nu inteleg de ce s-a indragostit toata lumea de el asa peste noapte spune`mi ce vezi in plus la el si nu vezi la ceilalti baieti si nu`mi spune ca vocea pentru. ca nu o sa te cred poate ca faima desi nu cred...in fine iti spun ca nu are rost sa-ti faci iluzii asa degeaba:d:d:d:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il ador imi place si in prima si in a doua pentru. ca el e perfect si care e faza sa alegem intre cum era si cum este inainte era superb:X
http://www.youtube.com/watch?v=Ff35tR3DvjA

prea perfect:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin e acelasi mocofan peste tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde este ai mare imi place mai mult:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In video alea cand era el mai mic e tare dragut nu prea s-a schimbat ca aspect fata de video al doilea doar freza o are schimbata