| SheCanFlyy a întrebat:

Katy Perry sau Inna? am auzit ca Inna a depasit-o pe Katy in uk music charts, cu melodia Amazing. ce parere aveti?(:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Katy Perry, Oh Gosh nu cartonata de Inna.straight face Katty Perry are premii Grammy si multe altele e a 2-a dupa GaGa.straight face

18 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ambassaderåd a răspuns:

O prefer K-t :X... inna pff straight face are voce beton, phizic... nu bun! e un clip pe youtube in care ea intra cu-n outfit in care fundul ei parca are celulita straight face; vb serios nu la vrajealawinking

| LNK a răspuns:

O prefer pe Katy. Mi se pare mai draguta, si in comparatie cu Inna, Katy are voce.

Răspuns utilizator avertizat
| Necunoscută a răspuns:

Inna? raised eyebrows aţi auzit-o cântând live? No way straight face. Nici nu ştie engleză! Aţi auzit ce "interviu" a dat?! E varză straight face. Îşi învaţă cântecele pe de rost, că doar cine să înveţe engleză. Inna e o prefăcută! O falsă. Nu ştiu de ce s-ar mândrii România cu ea rolling eyes. În schimb Katy Perry, cântă frumos. [Doar ştie englezăhee hee]. Nu există comparaţie între Inna şi Katywinking

| BlueDreams a răspuns:

Te roooglaughing)Inna? Doamne nu stiu cum a ajuns asta asa faimoasa, Intradevar are niste melodii super tari, dar vocea ei este egala cu 0. N-are voce fratilor, probabil a a facut rost de un compozitor bun, dar ca talent muzical...laughing). Ce vorbiti de katy perry? Imi pare rau sa va zic ca ea a castigat atatea premii, are voce, si sa fim seriosi, showbizul romanesc e nimic pe langa cel american.Acolo sunt adevarate talente, desi si noi avem dar clar inna nu se incadreaza. S-or asculta in club melodiile innei...asta pentru ca suntem in ''Romanica'', dar nici nu exista grad de comparatie intre Katy si Inna.

| Bubuletz a răspuns:

Eu o admir enorm pe Inna.Cred ca nu va iesi curand tin topuri.Si legat de Katy eu cred ca da a depasito.Ma bucur caa Romania are in sfarsit o cantareata in topurile din afara tari noastre. Fundita?

| Anonim_5618 a răspuns:

Mda, am auzit si eu astahee hee.
Katty Perry. are unele melodii cam stupide. imi place california gurls.
Dar o prefer pe Inna, chiar daca e cu nasul pe sus si nu stie engleza. "defectul ei"laughing

| Tourniquet a răspuns:

Altii zic Katy Perry, altii zic Inna. Eu pe cine sa aleg? laughing
Imi plac ambele. Dar o aleg pe Inna. Nu sunt mare fan. Le ascult pe ambele. De exemplu in momentul asta ascult Katy Perry - California Gurls. laughing E draguta melodia :X
Deci... Aleg Inna. sau 2 in 1batting eyelashes

| JBeebsAndUsher a răspuns:

Eu aleg Katy Perry love struck... este mai draguta decat Inna si knta mult mai fain ( parerea mea )

| KatherineSparks a răspuns:

Katy Perry! :/
Nu m-as gandi s-o pun pe INNA intr-o propozitie cu Katy, serios.

| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin Eu o aleg pe Inna:X si katy perry are voce foarte buna, dar imi plac foarte mult melodiile noi a lui innabig grin
si in cluburi se asculta foarte mult melodiile lui innahappy

| AmberMyth1 a răspuns:

Buna! O prefer fara nici un dubiu pe Katy.Nu imi place absolut deloc muzica Innei.
Parerea mea.:*

Răspuns utilizator avertizat
| BellaRagazza007 a răspuns:

Inna NORMAL. Katy Perry Ok! are voce super, Dar Inna'songs Sunt wow! Si in plus, du-te in club. acolo se ascult numai melodiile lu Inna!

| Georgiii_4994 a răspuns:

Inna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred ca a depasito deoarece ina canta si mai frumos

| Andreea_1914 a răspuns:

Bineinteles ca Inna. Are o voce super frumoasa!