| Minty a întrebat:

Kylie Minogue sau Cherly Cole? pe care o preferati?

10 răspunsuri:
| Flori a răspuns:

Termen de comparatie nu exista! Sunt atat de diferite!
Dar, daca e pe alese atunci o aleg pe Kylie Minogue pentru "All the lovers" si "Love at first sight", dar si pe Cherly Cole pentru "Parachute" si "Fight for this love".

| GeoXD a răspuns:

Kylie Minogue
are de mai mult timp cariera muzicala si unele melodii ale ei sunt chiar dragute.chiar daca nu ascult muzica ei.a.si are si mai multa originalitate

insa...si Cherly Cole are o voce draguta, dar nu imi place foarte mult de ea

| Tera a răspuns:

Cheryl Cole e mult mai draguta si are o voce foarte frumoasa si e cu picioarele mai pe pamant.

| αŁз a răspuns:

Cherly Colelove struck

| Ana a răspuns:

Cheryl Cole

| Genesis29 a răspuns:

Kylie Minogue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna.Amandoua au ceva care ma enerveazastraight face.

| OliviaHoran a răspuns:

Cherly Cole

| axxyloveyou a răspuns:

Hmmm.
Niciuna dar asa ca sa iti faci tu o idee Cheryl Cole...

| dyanna_3606 a răspuns:

Cheryl cole deoarece imi place foarte mult cum canta