| pepenerosu a întrebat:

La ce instrument stii sa canti, de cand, si cum ai ajuns sa canti la acesta? Sau poate sunt mai multe?big grin

Răspuns Câştigător
| faranume a răspuns:

Pai eu stiu sa cant la fluier
de anul trecutbig grin
a fost cam greu la inceput dar m-am obishnuit
a venit cineva la mine acasaa invizita mi-a cantat sh mi-a placut apoim-am interesat si am facut niste cursuri

8 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Sper ca te referi la instrumente muzicale, nu?
Mi-as fi dorit sa cant la pian, dar am degetele prea scurte, asa ca mi-a ramas doar sa cant doar la "fluierul piciorului".
Felicitari daca stii sa canti la vreun instrument muzical, mi-ar fi placut sa stiu la ce anume.

| viki a răspuns:

Din pacate, nu stiu sa cant la niciun instrument, cu toate ca mi-ar placea.sad

| pepenerosu explică:

Da, stiu canta la chitara si continui sa cant, si la pian(am facut 4 ani. dar nu prea mi-a placut).happy Mi-ar placea sa invat si tobe.

| lifeForJesus a răspuns:

Stiu sa cant la chitara bass..toti din familie canta la ceva, mi-e asta mi-a placut! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SUNT MARK si stiu sa cant la chitara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta fata care stie sa cante la chitara id meu este rubiano_fizz17

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu sa cant la tobe.Sunt mununate.Desi par usor de manevrat, nu e chiar asa, la fal ca chitara.Trebuie sa pastrezi un ritm si o putere.

| razvan17 a răspuns:

Cauta fata care stie sa cante la chitara id meu este rubiano_fizz17