| CMariuss a întrebat:

La ce ora va fi difuzata gala premiilor Grammy in Romania si pe ce post?

Răspuns Câştigător
| 11vladutz90 a răspuns:

Mie sa imi dai funda;)

deci dupa cum stim aproape toti Grammy's nu vor fi difuzate anul aceste pe TVR din pacate :( dar cine are Romtelecom Dolce sau UPC se difuzeaza live pe E! News! la ora 1 noaptea este "Covorul Rosu" iar pe la 3 noaptea vor fi premiile! :P, eu nu am acel program dar sper ca va merge sa ma uit aici http://www.grammy.com/live :D

4 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

@McDreamy: N-are cum sa fie pe MTV, daca va fi, va fi sigur pe HBO, dar cineva mi-a zis ca in seara aia va fi Alice in Wonderland pe HBO. Ciudat, dar sper sa fie totusi si Grammy love struck.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu vor fi difuzate la noi, dar daca o sa fie, sigur pe MTV.

| AnnaMariaaa a răspuns:

@LolaKissTheGirlSustineCampaniaTPUrevive ma gandeam ca,cum aceste premii au lagatura cu muzica, de aceea pot fi difuzate pe MTV, eu stiu ca doar premiile Oscar sunt singurele premii diguzate si la noi...