| мιcυтѕαααα a întrebat:

La televizor, pe Disney Channel, o da cateodata in pauze pe Sharpay cantand Gonna Shine dar canta doar jumate. Nu canta toata melodia. Imi dati plss doar bucata aia de melodie care o da la televizor in pauze? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| aDDellin a răspuns:

Nu stiu sigur care e melodia dar poti cauta de aici http://www.youtube.com/......p?/results Funda?

2 răspunsuri:
| alexuts28 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Oh9i5yHfYk4 Doar partea pe care o da la televizor :D
Funda?;;)

| luly16 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=z_duIGdeF70 incearca asta. funda? pliz