| Dominicc a întrebat:

M-am uitat asa din intamplare la focus acum la 18/00 si mai precis la "stop indiferentei". Ma intereseaza melodia de pe fundal. Era una de pian din cate am auzit. Incepea mai lin la pian apoi mai ritmat la sf clipului.

Era o melodie de mi s-a parut cunoscuta. fara voce. Cred ca a mai fost melodie la o telenovela mai demool.

Am crezut ca e justin timberlake - apologize. seamana dar nu e.

e ceva asemanator. am cautat pe primatv.ro ultimul clip dar nu il gasesc.

ma ajutati?

1 răspuns:
| adriangabor92 a răspuns:

Justin timberlake - apologize