| Ralucutza_6534 a întrebat:

Ma gandeam sa merg la Orange Summer Party de anul acesta si am cateva nelamuriri: Trebuie sa am cartela Orange? Cam cat de aglomerat este? Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Windswept a răspuns:

Buna,eu am fost anul trecut si nu fost necesar sa detin o cartela Orange, ba chiar mi-au daruit ei una, si pe langa asta ne-au mai daruit niste bete fluorescente, si la unii tricouri.Anul acesta habar nu am.Da, in primele randuri este mereu aglomerat, dar daca stai mai in spate este total OK, ideea e sa nu te desparti de grupul tau. Uneori am auzit ca se tin si after-party-uri. Oricum, a fost destul de incantator. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| picu a răspuns:

Este gratis intrarea big grin.