| hanasa a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva? Are cineva Music Morpher sau vreun software similar care poate inlatura vocea dintr-o melodie pentru a obtine o versiune instrumentala?
Am cautat peste tot versiunea instrumentala a unei melodii dar nu o gasesc nicaieri sad Nu pot cumpara programul acela iar in trial nu este valabila optiunea de inlaturare a vocii.
Daca are cineva un program de genul, ma puteti ajuta doar cu o singura melodie va rog?

1 răspuns:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ce melodie? si tine cont ca se pierde calitate, si nu functioneaza la fel pe toate melodiile. Dar iti fac eu daca e usor de gasit melodia.