| cipri08 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un playlist care sa contina melodii pentru alergat?

1 răspuns:
| PriVaTeLim3 a răspuns:

Iyi pot da doar niste sugestii dar nu stiu daca iti vor place(depinde ce gen de muzica asculti) Skrillex-Bangarang Skrillex-Rock'n'Roll Skrillex-Scary Monsters Italobrothers-Stamp On The Ground 50 Cent-Ready For War Instrumental si(un mic sfat) cauta pe google melodii pentru parkour. O sa gasesti destule melodii pentru ceea ce vreiwinking