| anonim_4396 a întrebat:

Ma uitam pe Disney Channel si am vazut o reclama animata...
mie mi-a placut melodia de la reclama.erau cativa copilasi si dansau ...cred ca era o reclama la pate sau salam pentru copii...pateul sau salamul cred ca se numea cazu
era o reclama straina
imi ziceti cum se numeste melodia de la reclama va rog?(funda)

2 răspunsuri:
| FluGg a răspuns:

Aaa...crd ca e parodia la parizer dupa gummy bear, intri p youtube sau trilulilu si scrii gummy bear-the gummy bear song.Mai sunt multe melodie ale lu` gummy bear-nuki-nuki, chocolate etc

| sirina_7189 a răspuns:

Va rog daca imi puteti da link cu melodia