| Tony666 a întrebat:

Mi s-a dat un titlu pentru o melodie și nu îmi vine nimic în cap despre așa ceva, dacă ați putea să mă ajutați v-aș fi recunoscător. piesa se numește "fără minciuni"

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Mi s-a dat un titlu..." - și mai departe, care-i problema?

| Tony666 explică (pentru sierra1):

Păi problema este că nu îmi vin idei de versuri pentru așa ceva.

| danbnz a răspuns:

Inspiră-te de la manelişti.

| sierra1 a răspuns (pentru Tony666):

Adică trebuie să scrii versurile sau cântecul/melodia?

| Tony666 explică (pentru sierra1):

Să scriu versurile

| Tony666 explică (pentru danbnz):

Nu mă ajută

| sierra1 a răspuns (pentru Tony666):

Aici vorbim de talent: il ai scrii, nu-l ai zici PAS

| Tony666 explică (pentru sierra1):

Am talentul de a cânta dar nu și cel pentru a scrie versuri, da am idei pentru alte melodii, dar fără minciuni nu am pentru ca eu mai mult in relații am fost mințit și nu ma pot gândi la "fără minciuni" dacă ma poți înțelege

| sierra1 a răspuns (pentru Tony666):

"Am talentul de a cânta" - atunci axează-te pe asta. Baftă