| Billie_Jean_Ionuţ_1994 a întrebat:

Michael jackson sau salam

Răspuns Câştigător
| SongElena a răspuns:

MJ normal nu are trebui nici o secunda sa il compari pe regele muzicii pop cu manelistu asta obosit.e ceva chiar paranormallaughing))ca sa zic asa.

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Logic, Michael Jackson

| Mangustă a răspuns:

Daca ar incepe un razboi si am ramane fara mancare, sincer as prefera niste salam.
La ce te gandeai cand ai pus intrebarea asta? E evident ce alege lumea -.-

| LoverholicRobotronic a răspuns:

MJ! nici nu poti sa ii compari! nici nu merita salam sa fie comparat cu ceva adevarat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eddie Vedder.

| Raynn a răspuns:

Isi bate joc de voi asta cu intrebarea...

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Metallica...urasc manelele dar nici mj nu-mi place

| METALL2000 a răspuns:

Michael jackson normal!, manelistul ala nu-i ajunge lui michael nici pana la degetul mic