| elena a întrebat:

Mie imi place, place, place... sper ca si voua!

http://www.youtube.com/watch?v=dih729_02oM

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Maxim! Maxim am spus!
Nu vreau sa exagerez, dar cred ca e cea mai buna melodie romaneasca scoasa vreodata.

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Imi place place place ( berea )

| pwp a răspuns:

Nu imi place
nu imi plae
nu imi place, place, place!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Ne place sau nu ne place fiecare asculta muzica care-i place fara numar.

| andrey910 a răspuns:

Mie nu prea imi place...

| SussieLex a răspuns:

Sincera sa fiu.e cea mai oribila melodie pe care am auzit-o!

melodia asta e facuta din plictiseala.(asta e parerea mea)tongue

| SussieLex a răspuns:

Sincera sa fiu.e cea mai oribila melodie pe care am auzit-o!

melodia asta e facuta din plictiseala.(asta e parerea mea)

| Ðida a răspuns:

@emilian: in melodie spune de dimineata bing bong, nu ping pongwinking
si da, imi place happy e faina...la inceput nu imi placea dar acum mi se pare super love struck

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Tare melodia! Si mie imi place place place.

| Petrika a răspuns:

Este frumoasa...si mie imi place happy

| emilian_9946 a răspuns:

De dimineata ping pong dam play la un song ca ne place ne place ne place place place

| ralukyss a răspuns:

Place place place tareeeee happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu ne placephbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il stiu si e ff mumos.ne place,ne place ne place, place, place. fara numar fara numere scriu versuri...su per tare cantecul