| anonim_4396 a întrebat:

Miley cyrus "se desparte" de hannah montana si muzica sau doar de hannah?
Multumesc.
(nu sunt fan hannah dar unele melodii de la miley de ce sa nu recunoastem, sunt frumoase si sunt un mare iubitor de desene animate printre care am mai urmarit si serialul hannah montana si sincer m-am "atasat" destul de tare de el )

6 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Se desparte de Hannah Montana dupa sezonul Hannah montana Forever, si a spus si ca doreste sa aiba o cariera bazata mai mult pe actorie asa ca v-a canta mai rar.

| Adelina04 a răspuns:

Miley nu paraseste muzica, ci doar pe Hannah. A declarat ca "hannah montana a fost ieri", deoarece ultimele episoade au fost filmate recent si acum a renuntat la atitudinea de adolescenta cuminte si a adoptat ceva mai dur si mai sexy. Cica vrea sa castige fanii, sa-i entuziasmeze cu o noua imagine.happyPresupun ca ai vazut videoclipul pieze "Cant be tamed"tongue
Sper ca te-am lamurithappy

| alessutz11 a răspuns:

Se desparte de Hannah. "Fanii mei au crescut odata cu mine si vreau sa le ofer ceva nou", spune ea intr-un interviu din revista Popcorn. Va continua cariera in muzica, dar dupa sezonul "Hannah Montana Forever" isi va lua adio de la serial.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley Cyrus renunta si la muzica dar si la episod. Am gasit un site in care scria ca vrea sa isi traiasca viata, sa se casatoreasca si odata ce se termina episodul renunta si la muzica. Daca vreti mai multe informati intrati pe facebook si adaugati-ma ca prietena.Cretu Andreea.Va pot da toate informatile pe care le stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt un fan foarte mare Hannah Montana si cred ca ar trebui sa renunte la Hannah Montana si sa spuna lumii ca este Miley Cyrus ca sa nu se mai ascunda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt Andrada, si imi place de hannah montana ca si tine.Nu urmaream prea multe sereale. Daca vrei putem sa vorbim prin mesaje. Nuti fa griji daca nu te intelege nimenea, pentru ca eu te inteleg, foarte mult. pupicii.