| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Miley cyrus si hannah montana sunt doua persoane?

Răspuns Câştigător
| Nimic special a răspuns:

Nu e una singura, numele adevarat este miley cyrus si numele de scena este hannah montana.
Miley poarta peruci pe scena poate d`asta uneori nu e de recunoscuthee hee.

39 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Nu, e una singura

| SweetCandy a răspuns:

Nu

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Nu este aceiasi persoana. numai ca miley cand e hannah are peruca blonda.

| Turquoise a răspuns:

Neah oh go on e unalaughing

| Insurgent a răspuns:

Nu, este o singura persoanahappy, miley cyrus are numele de scena hannah montana, iar cand este hannah poarta o peruca blondahappy

| Sill a răspuns:

rolling on the floor buna intrebare rolling on the floor chiar daca dispretuiesc la nebunie pe miley cyrus iti pot spune ca amandoua sunt una si aceiasi persoana

| ladylove a răspuns:

Nu.Hannah Montana este personajul pe care Miley Cyrus il interpreteaza intr-un serial.

| BiaJ a răspuns:

Uite-te la disney.big grin rolling on the floor

| blondy14 a răspuns:

Nu este o singura persona, dar cand e hannah montana iti pune aceea peruca

| RoooneyThePuf a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughing laughing nuuuuuuuuuu e una si aceiasi...doamne prea multe desene animatelaughing

| alandala a răspuns:

Numele adevarat nu este Miley Cyrus, este Destiny Hope Cyrus!

| mafi5 a răspuns:

Buna
nu, nu sunt. te uiti la hannah montana pe disnep chanel? vezi acolo

| BabalGam a răspuns:

Smile - daca nu stiai se scrie cyrus nu stewart rolling on the floor
si oonnyy este una si aceeasi

| Deny_8224 a răspuns:

NU! Miley Cyrus joaca rolul lui Hannah Montana la disney channel

| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Nu.Miley cyrus joaca intr-un serial ca miley stewart si ca hannah montana.

| Ghindă a răspuns:

Este o singura persoana, nu doua.happy

| Bimboo123 a răspuns:

E doar o singura persoana dar sti...are persoanlitate dubla in desene e hannah montana si in viata de zi cu zi e miley cyrushappy

| Stixie a răspuns:

Nu, MIley Cyrus e Hannah Montana, deci e una si aceeasibig grin

Răspuns utilizator avertizat
| DanutzzaMaria99 explică:

Eu stiu asta dar colegele mele ma fac proasta ca nu stiu ca hannah si miley sunt doua prietene bune care au lucrat la disney pentru serialul acesta si ca sunt 2 persoane diferite...sad si eu am zis sa intreb aici ca stiu ca toti stiti mai bine

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Nu...Miley isi pune o peruca si asa se transforma in Hannahhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmareste un serial si ai sa iti dai si tu singura seama ca e aceeasi persoanawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Miley Cyrus sunt eu si umbra mea Hannah Montana esti mai rau ca Chad Dylan TICALOSUL laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai inteleg am citit raspunsurile toate si odata zice ca e 2 persoane si o data ca nu e nu mei inteleg de loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt una si aceeasi. doar ca joca intr-un serial si neaarata cine este cu adevarat hanna monnta addik mylei... in fine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, sunt una si aceiasi persoana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca sunt 2 persoane (chiar daca nu as vrea) pentru ca daca ar si mylei si hannah nu ar avea timp melodii si pentru hannah si mylei concerte si la hannah si la miley...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o singura pers doara ce atunci cand e hannah (cu peruca) are o alta personalitate fata de atunci cand e miley (fara peruca
) si asta te zapaceste cel mai mult mai bine ar renunta la toate poracariile aste cu miley si hannah atunci ar avea mult mai mult succes decat cu cele doua personaje (cand este meleiy parca ar fi EMO