| eXtrike a întrebat:

Muzica preferata?

Me: Rap and Hip Hop

Artis preferat?

Me: Lil' Wayne, The Game, T-Pain!

Răspuns Câştigător
| Necunoscută a răspuns:

Rap, Hip-hophee hee

Lil` Wayne, Drake, T. I, Tinie Tempah, Cei de la Young Money, Linkin Park, Eminem.

7 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

House:X

deepside deejays

| Floreenofficial a răspuns:

Dance si pop!
Cascada si Britney Spears!
Chiar iti recomand Cascada! si Basshunter!

| hiphopbeatz a răspuns:

Hip-Hop, Underground:eminem, veritasaga, butch, dilated peoples, common.

pace!

| Necunoscută a răspuns:

Heyhee hee Nu stiu cum sa te contactez.straight face Ti-am trimis o cerere de prietenie :d si un mesaj rolling eyes. Daca esti amabil, te uiti peste ele?laughingScuze dar nu stiam cum sa dau de tine tongue

| Larisa005 a răspuns:

Rapp, hip hoplaughing
artisti : the game, eminem, ice cube, xzibit, snoop, dre, 2pac, nwa, nipsey hussle, dmx...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult: pop, hip-hop, R&B ( foarte rar ascult altceva). Artist preferat nu am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hip hop:Nane :X (preferatu meu), VeritaSaga, Nimeni Altu, Spike, Arssura, etc.
Dance, House xcum sa fie de club cu basi, ritmatawinking Aici nu am preferati.
In general orice numa sa-mi placa.