| geermangaz12 a întrebat:

Neața!
Caut o piesă de ceva vreme, dar nu o găsesc!
Nu știu nici măcar un vers din ea, doar că este cântă de o persoană de culoare, o fată, care în videoclip apare mergând pe un longboard sau ceva de
t genul, nu este chiar așa veche, maxim 5 ani de când s-a lansat, are puțin rap prin ea dacă nu mă înșel!
O persoană de aici poate chiar mă ajută, cineva trebuie să știe melodia când se gândește la videoclip!
Crăciun fericit!

6 răspunsuri:
| Singleone17 a răspuns:

Încearcă să cauți cântărețe de culoare poate te ajută. Caută Rihanna, Alicia Keys, etc. Sau pur și simplu scrie "cântărețe de culoare" pe google și ia-le pe rând. Mie nu-mi vine nicio melodie în minte, momentan, care să se potrivească descrierii tale. Mult noroc! big grin

| geermangaz12 explică (pentru Singleone17):

Da nici nu știu cum mai arată, diferența dintre ani e un factor majorbroken heart

| Goddessss a răspuns:

Payer in c?

| OvYdYu0697 a răspuns:

Descarcă aplicația,, Shazam'' si cand mai auzi melodie pornește aplicația si iti va găsi melodie

| geermangaz12 explică (pentru Goddessss):

Nu, nu e asta

| geermangaz12 explică (pentru OvYdYu0697):

Făceam și eu asta dacă o ascultam undeva, nu am trăit sub peșteră, dar nu am auzit-o de câțiva ani la radio sau tv